Įgyvendinta / Paskaita su M. Brown

Lapkričio 19 d. Lino Kleizos labdaros ir paramos fondas Vilniuje, Lietuvos vaikų ir jaunimo centre surengė paskaitą “Taikos kultūra ir sportas”. Paskaitoje sveikinimo žodį iš video ekrano tarė pats Linas Kleiza, o pasidalinti savo patirtimi sutiko Kauno “Žalgirio” komandos žaidėjas Marcus Brown.

Ši paskaita buvo vienas iš Visuotinės švietimo savaitės renginių, kuriuos lapkričio 13-26 dienomis organizuoja Lietuvos vaikų ir jaunimo centras. Penktadienio renginyje susirinkusiems buvo pristatytas sportas, kaip taikos simbolis, kaip priemonė, leidžianti pažinti kitas kultūras bei sudaranti sąlygas integruoti mažiau privilegijuotus individus į visuomenę.

Paskaitos svečias Kauno “Žalgirio” žaidėjas Marcus Brown dalinosi asmenine patirtimi ir mielai atsakinėjo į dalyvių klausimus. Jis pripažino, kad daug dalykų gyvenime jis pažino sporto dėka, taip pat sportas jam suteikė galimybių siekti savo svajonių ir jas įgyvendinti.

Lino Kleizos labdaros ir paramos fondas organizuos dar vieną renginį, skirtą Visuotinei švietimo savaitei. Lapkričio 25 d. 17.00 val. bus rengiamos krepšinio rungtynės “Už taiką”. Jose susirungs žinomi Lietuvos muzikos atlikėjai, Lietuvos moterų krepšinio lygoje rungtyniaujančios krepšininkės bei jaunieji Lietuvos krepšinio talentai, kuriuos globoja Lino Kleizos labdaros ir paramos fondas.

Projektas TEN KUR TUProjektas SIEKISProjektas JAUNIMO UGDYMO CENTRAS