Įgyvendinta / Kartu su LKL

Lino Kleizos labdaros ir paramos fondas dalyvavo Noriūnų Jono Černiaus pagrindinės mokyklos surengtoje vaikų sporto šventėje “Sveikame kūne – sveika siela”. Iš viso Kupiškio rajono mokyklų ir Šv. Kazimiero vaikų globos namų atvykę auklėtiniai pasipuošė Lino Kleizos dovanotais marškinėliais ir dalyvavo krepšinio treniruotėje bei įvairiose varžybose. Sportinius užsiėmimus vedė ir su vaikais bendravo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) komandos Utenos “Juventus” krepšininkai Marius Prekevičius, Vaidas Čepukaitis ir iš Kupiškio kilęs Arūnas Vasiliauskas. Geriausiai baudų metimų ir tritaškių metimų konkursuose pasirodę vaikai buvo apdovanoti prizais ir diplomais.

Šventės metu Lino Kleizos labdaros ir paramos fondas pasirašė bendradarbiavimo sutartis su Noriūnų Jono Černiaus pagrindine mokykla ir Kupiškio rajono Šv. Kazimiero vaikų globos namais.

“Linas paskambino man ir paprašė jį pavaduoti šioje šventėje. Mielai sutikau prisidėti,” – pasakojo Marius Prekevičius. “Smagu buvo pabendrauti su vaikais, matyti jų pastangas krepšinio aikštelėje, pergalės siekimą. Apskritai ši Lino veikla yra sveikintina ir kiti krepšininkai turėtų sekti jo pavyzdžiu ir kiek galėdami prisidėti.”

Projektas TEN KUR TUProjektas SIEKISProjektas JAUNIMO UGDYMO CENTRAS