Įgyvendinta / Labdaros aukcionas

Lino Kleizos labdaros ir paramos fondas pradėjo bendradarbiauti su asociacija “Dzūkijos vaikai”, o pats krepšininkas prisidėjo prie šios organizacijos rengiamo labdaros aukciono “Dzūkas tau širdį atiduos” dovanodamas savo sportinius batelius ir Toronto “Raptors” komandos marškinėlius. Jau antrus metu vykdomo aukciono metu visos surinktos lėšos yra skiriamos Alytaus vaikų globos namams.

Balandžio 8 d. vykusio labdaringo renginio dalyviai galėjo įsigyti autentiškus Lino Kleizos sportinius batelius ir marškinėlius su jo autografu. Taip pat renginio metu susirinkusiems linkėjimus ir padėką video ekrane perdavė pats Lietuvos krepšinio rinktinės lyderis.

“Nepaprastai džiaugiamės Lino dėmesiu ir pagalba,” – sakė asociacijos “Dzūkijos vaikai” prezidentė Inesa Pilvelytė. “Po jo sveikinimų salėje nuvilnijo plojimai. Esu tikra, kad jo daiktus įsigyję žmonės džiaugsis originalia mylimo krepšininko atributika, o mes už surinktas lėšas galėsime pagerinti nuskriaustų vaikučių lavinimo ir ugdymo sąlygas.”

2010 m. surengto aukciono metu buvo surinkti beveik 6 tūkst. litų. 2011 m. aukcione parduota daiktų už 11585 litus.

Lino Kleizos sportiniai bateliai parduoti už 600 litų, o marškinėliai – 550. Paskutinę akimirką apie savo planus papasakojęs geram bičiuliui ir alytiškiui Mindaugui Katelynui, Linas jį taip pat paskatino prisidėti prie šios veiklos. M. Katelyno dovanoti Milano “Armani Jeans” komandos marškinėliai parduoti už 250 litų.

Projektas TEN KUR TUProjektas SIEKISProjektas JAUNIMO UGDYMO CENTRAS